اجاره کلایمر در تهران

اجاره کلایمر در تهران 09120550024

شهر تهران با دارا بودن بیشترین جمعیت ممکن یکی از مهمترین شهرهای ایران طلقی میشود. لذا اجاره کلایمر در تهران به یکی از موارد مهم و اساسی در جهت پیشبرد رضایت مشتریان و بهبود خدمات رسانی برای این شرکت تبدیل شده است.

تمامی تلاش این مجموعه در راستای افزایش و ارتقای راندمان و کارآیی هرچه تمام‌تر کلایمر برای مشتریان و کارفرمایان محترم میباشد. با این حال به طور پیوشته جهت گیری ما به سمت ارائه خدمات برای تمامی شهرها و استان‌های کشور میباشد.

البته این دلیل بر کم، یا بی کیفیت بودن خدمات ما در دیگر نقاط کشور نیست. این تلاش به طور موازی در راستای بهبودی در تمامی نقاطی که مشتریان گرامی درخواست برپایی و استفاده از کلایمر را داشته باشند، پیگیری و اجرا میگردد.

اجاره کلایمر در تهران

آموزش ایمنی کلایمر (داربست معلق)

هر ساله سقوط تصادفی کارگران یکی از بزرگترین خطرات در مشاغل مربوط به صنعت ساختمان است. این حوادث به دلیل نا امن بودن محل کار و کافی نبودن امنیت تجهیزات مورد استفاده رخ میدهند. ماهیت استفاده از کلایمر یا همان داربست‌های معلق برای رسیدن به مکانهای بالاتر از سطح زمین در عملیات ساختمانی میباشد. همچنین به عنوان سکوهایی برای کار کردن کارگر در فضای امن و محافظت از آنها در برابر سقوط استفاده میگردد. بدون استفاده از این فناری دسترسی به این ویژگی‌ها امکان پذیر نمیباشد.


کلایمرها، سکوهایی هستند که توسط طناب یا کابل‌های متصل به رکاب‌ها در هر انتهای سکو آویزان میشوند. داربست معلق باید همیشه برای ایستادن کارگر مناسب و کافی باشد و باید قدرت تحمل حتی یک فرد سنگین وزن را نیز داشته باشد.

موضوعات بیشتر

اجاره کلایمر در کرج

آموزش کارمندان

استفاده از پروتکل‌های ایمنی بخشی از راه حل ایمنی کلایمرهاست و اینکه افراد واجد شرایط و آموزش دیده باید از آنها استفاده کنند. کارکنان باید از خطرات محیط کار و ایمنی داربت آگاه باشند. همینطور افراد آموزش دیده‌ای باید برای بازرسی خطرات احتمالی و ایمنی و سلامتی داربست گمارده شوند.

لنگر انداختن کلایمر

اولین قدم برای دستیابی به یک بستر ایمن برپا کردن داربست به بدنه یک ساختمان ایمن است. باید اطمینان خاطر حاصل نمود که سازه قادر به تحمل وزن کلایمر و سرنشینان آن میباشد. برای این منظور از لنگر انداختن به دریچه‌ها، لوله‌های برق، لوله‌های ایستاده و یا سای سیستم‌های لوله‌کشی اجتناب شود. آنها باید عمود بر سطح سازه نصب شوند مگر اینکه از عقب گرد‌های مخالف استفاده شود. استفاده از تک باند نصب شده در یک زاویه ممنوع است.

دسترسی به داربست معلق

بهترین راه و مطمئن‌ترین راه دسترسی به داربست از طریق پشت بام یا زمین است. به طور خلاصه برای دسترسی به کلایمرها از طریق نردبان و وسایلی از این قبیل جدا خودداری کنید.

محافظت در برابر سقوط

سقوط عمدتا به دلیل کمبود سیستم‌های ایمنی اتفاق می‌افتد. این سانحه به عنوان خطر شماره یک تمامی انواع داربست‌ها به شمار می‌آید. داربست‌هایی که در ارتفاع بیش از 3 متر کار میکنند باید مجهز به سیستم‌های دستگیری خرابی شخصی و یا سیستم محافظ شخصی باشند.

محافظت در برابر خطرات الکتریکی

ساختمان‌ها دارای خطوط برق الکتریکی که در اطراف سازه جریان دارند میباشند. به دلیل اینکه جنس اکثر قسمت‌های مختلف داربست از فلز ساخته میشود باعث افزایش خطر برق گرفتگی میشود. خطرات برق گرفتگی داربست یک چالش بسیار برگ است پس نیاز است از خطوط برق سرباز و یا سایر مواد رانا دور باشند.

همانطور که رعایت نکات و روشهای ایمنی بسیار مهم است، به همان اندازه آموزش کارمندان در رابطه با دوره‌های ایمنی ساخت و ساز نیز حائز اهمیت میباشد.