اجاره کلایمر در کرج

اجاره کلایمر در کرج 09120550024

با توجه به درخواست بالای استفاده از کلایمر و افزایش روزافزون کارفرمایان برای استفاده از این تکنولوژی، شاهد افزایش استفاده از آن در استان البرز میباشیم.

ما در زمینه‌ی گسترش خدمات اجاره کلایمر در البرز توانسته ایم فعالیت های بسیار زیاد و با نتایج مطلوبی را به ثمر بنشانیم. همینطور در تلاش هستیم که توجه خود را بیش از پیش به این شهر که تقاضای آن روز به روز در حال افزایش است معطوف کنیم.

شواهد نشانگر سیل تقاضا در آینده ای نه چندان دور از سمت شهرهایی همچون کرج که دائما در حال پیشرفت هستند میباشد. دلایلی همچون امنیت بالای این تکنولوژی و سهولت کار، در آینده ای نزدیک باعث تبدیل آن به یک جزء جدایی ناپذیر هر پروژه میشود.برای اجاره کلایمر و  یا خرید کلایمر دست دوم و نو  با شماره بالا تماس بگیرید ، حتما قبل از سفارش استعلام قیمت بگیرید تا متوجه قیمت رقابتی ما بشید

اجاره کلایمر در کرج

تفاوت داربست سنتی و کلایمر (داربست معلق)

داربست سنتی چیست؟

براکت‌های مختلفی هستند که برای حمل و نقل و جابه‌جایی عمودی و افقی کارگران در محل ساخت و ساز نصب میشود. داربست اصطلاحیست جهانی در زمینه معماری که در مکانهای خارجی دیوار ساختمانها و یا بعضی از دیوارهای داخلی و نیز برای دسترسی به طبقات بالای ساختمانها استفاده میشود. به طور کلی داربست از بامبو، الوار، لوله‌های فولادی و مواد کامپوزیت ساخته میشود. کاربردهای دیگر داربست در زمینه‌های تبلیغات، تاسیسات شهرداری، جاده و پل، معدن و موارد دیگر نیز مشاهده میشود.

اجاره کلایمر در کرج جهان کلایمر
اجاره کلایمر کرج

کلایمر (داربست معلق) چیست؟

داربست معلق تجهیزات مدرن با بازده بالا است که میتواند جایگزین داربست سنتی شود. داربست معلق به دو نوع دستی و برقی تقسیم میشود. بیشترین استفاده از کلایمر در تمیز کردن دیوار، پنجره، و برای افزایش دسترسی در مخازن بزرگ، پل‌ها، سدها و سایر عملیات مهندسی اعمال میشود. داربست معلق توسط سازنده با مجوز تولید مکانیکی ساختمان ساخته میشود. کیفیت کلایمر توسط استاندارد بازرسی ایمنی ساخت و ساز ساختمان بررسی و تایید میگردد. مهم نیست که از چه نوع داربستی استفاده میکنید. باید استحکام سکوی کار، ساختار بیرونی و ضریب ایمنی سیم فولادی تایید شود. هنگام ساخت و مونتاژ سکوی معلق باید نظارت ایمنی فنی را افزایش داد و کیفیت را دقیقا بازرسی کرد. پس از بررسی و تایید کیفیت و ایمنی میتوان از کلایمر استفاده کرد تا ساخت ایمن را تضمین کند.

موضوعات بیشتر

اجاره کلایمر در مشهد

دامنه کاربرد کلایمر

  • استفاده از کلایمر به عنوان تجهیزات تمیز کردن و نگهداری ساختمان به طور گسترده‌ای در حال افزایش است.
  • معمولا در بازرسی، نگهداری و ساخت پل در کشورهای پیشرفته خارجی اتخاذ میشود. چین نیز از این وسیله در نوسازی بسیاری از پل‌های بزرگ مقیاس استفاده میکند.
  • داربست معلق به طور گسترده‌ای برای تزیین کشتی در صنعت ساخت کشتی، نصب و نگهداری کابلهای مقیاس بزرگ، تعمیرات سدهای بزرگ و نصب مدار آسانسور استفاده میشود.

مزایای استفاده از کلایمر

داربست سنتی به طور معمول به دلیل طول کم اجزای آن برای ساختمان‌های کمتر از 6 طبقه استفاده میشود. از داربست معلق میتوان برای ساختمان‌های تا 30 طبقه استفاده میشود.


علاوه بر این کلایمر دارای مزایای سرعت برپایی و تجمع سریع، صرفه جویی در مواد و کارگران، عملکرد مناسب و منعطف و نیز مزایای خوب اقتصادی است.