اجاره کلایمر در کرمانشاه

اجاره کلایمر در کرمانشاه 09120550024

همکاری با عموطنان کرد برای ما افتخاریست بی پایان.

جهان کلایمر در نظر دراد تا با برنامه ریزی مناسب و پیشبرد اهداف کوچک و بزرگ سهم عظیمی در انجام پروژه های موجود در استان کرمانشاه را دارا باشد.

با توجه به شمار خانوار در سطح این استان میتوان در نظر داشت که پروژه های ساختمان بسیار زیادی در این استان در حال اجرا میباشد. برای سهولت در حین کار و افزایش سرعت در انجام امور نیاز به وسایل پیشرفته و امکانات مرتبط، امری اجتناب ناپذیر است. شما عزیزان میتوانید با اجاره کلایمر در کرمانشاه از خدمات و سرویس های ما بهره مند شوید.

اجاره کلایمر در کرمانشاه

انواع داربست های معلق

  • دونقطه ای
  • سوارکاری
  • شناور (کشتی)
  • داخلی آویزان
  • چند سطح
  • چند نقطه ای قابل تنظیم
  • تک نقطه ای قابل تنظیم
اجاره کلایمر در کرمانشاه جهان کلایمر

موضوعات بیشتر

اجاره کلایمر در شیراز

کلایمر دو نقطه‌ای

متداول ترین نوع داربست معلق است. توسط کابلها یا طنابهایی که به رکابهای هر طرف سکو متصل شده اند ، از یک ساختار بالایی معلق می شود. اگرچه به طور معمول در واشرهای پنجره ای استفاده می شود، اما نقش اصلی را در ساخت و سازهای بلند دارد. یک مرحله تاب که به نمای خارجی ساختمان متصل است، یک دید معمول برای عابران پیاده و رانندگان در یک شهر است.

کلایمر سوارکاری

نوعی داربست معلق است که متشکل از یک سکو میباشد و توسط دو طناب موازی و یک داربست افقی پشتیبانی میشود. این طناب ها به اعضای سازه ای ساختمان مانند تیرها و ستون ها متصل می شوند. کارکنان مشغول کار بر روی سکو باید برای جلوگیری از حوادث خطرناک به یک سیستم دستگیری سقوط شخصی مجهز شوند.

کلایمر شناور (کشتی)

شناور یا کشتی یک داربست معلق است که متشکل از یک سکو است و روی یک زوج حامل موازی قرار گرفته است. یک کشتی با کمک طناب هایی با طول ثابت از یک سازه هوایی آویزان می شود. برخی از الزامات ایمنی را باید هنگام کار با شناور در خاطر داشته باشید، حاملانی که از یک سکو پشتیبانی می کنند باید حداقل شش اینچ از هر دو طرف امتداد داشته باشند. کارکنانی که روی شناور کار می کنند برای جلوگیری از حوادث خطرناک باید مجهز به سیستم دستگیری سقوط شخصی باشند.

کلایمر داخلی آویزان

شبیه داربست شناور هستند. تنها تفاوت این است که یک شناور از یک تیر یا ستون آویزان است، در حالی که داخلی آویزان از دو عضو ساختاری جداگانه معلق است.

کلایمر چند سطح

همانطور که از نام آن مشخص است، این نوع داربست از چندین سطح در ساختار داربست تشکیل شده است. هر یک از سیستم عامل ها در هر یک از سطوح بر روی رکاب های معمولی قرار گرفته است. این نوع داربست از نظر صرفه جویی در وقت و هزینه مفید است. بسیاری از کارگران می توانند همزمان در سطوح مختلف سازه روی یک داربست کار کنند.

چند نقطه‌ای قابل تنظیم

این داربست معلق شامل سکو(هایی) است که در بیش از دو نقطه از ساختار بالاسری معلق است. یک داربست قابل تنظیم چند نقطه ای مجهز است که می توان ارتفاع را با توجه به نیاز پروژه تنظیم کرد. هنگام کار با داربست قابل تنظیم چند نقطه ای باید چند مورد ایمنی را در نظر داشته باشید، آنها را باید از قلاب ها، اجاق های فلزی، بندهای طناب سیم، براکت ها یا وسایل با دوام دیگر آویزان کرد. دو یا چند داربست نباید با هم پل شوند، مگر اینکه طرح آنها باعث پل زدن شود. اگر از پل استفاده نکنید، سکوها از طریق پلها فقط در یک ارتفاع هستند می توانند متصل شوند.

تک نقطه‌ای قابل تنظیم

این نوع داربست معلق از سکویی تشکیل شده است که فقط با یک طناب از یک سازه بالایی آویزان است. یک داربست قابل تنظیم با یک نقطه طراحی شده است تا در صورت لزوم ارتفاع کم یا زیاد شود. این نوع داربستها اغلب توسط کارگرانی که پنجره ها را شستشو و تمیز می کنند در خارج از یک ساختمان مشاهده میشوند.