خدمات اجاره کلایمر در تهران

با گسترش ساختمان سازی و نیاز به سازه هایی که در ارتفاع کاربرد داشته باشند و همچنین کم خطر بودن آن به جرات میتوان گفت خرید یا اجاره کلایمر بهترین گزینه است. روند خرید یا اجاره کلایمر در تهران رشد بیشتری داشته و استفاده از کلایمر به جای داربست افزایش یافته است. پیش از این استفاده از داربست های فلزی رایج بوده اما با توجه به خطراتی که آنها دارند، کمتر مورد استفاده قرار میگیرند. 

استفاده از داربست های فلزی طی پروژهای های ساختمان سازی و یا نماشویی منجر به حوادث زیادی شده است. این حوادث جبران ناپذیر و بسیار تلخ میباشند. حتی خطرات استفاده از داربست تنها برای کارکنان روی آن نیست بلکه در بسیاری از موارد برای کسانیکه پایین داربست بوده اند نیز پیش آمده. 

بنابراین کارفرمایی که میخواهد دچار این خسارات و زیان ها نشود بایستی انتخابی درست و هوشمندانه کند که هم برای روند کاری خود و هم جان کارکنانش درست باشد. خدمات اجاره کلایمر در تهران و همه ی نقاط ایران توسط گروه تخصصی جهان کلایمر و همکاران ما میتواند بهترین گزینه کارفرمایان باشد.

اجاره کلایمر در تهران جهان کلایمر

کلایمر چیست؟

کلایمر نوعی بالابر ساختمانی دارای محفظه مخصوص با طول متغیر 2 تا 6 متر است. از کلایمر در ساختمان سازی، شستشو یا تعمیرات نمای ساختمان، جابجایی مصالح و … استفاده میشود.

با توجه به کارآیی بالا و کم خطر بودن آن، کلایمر جایگزین مناسب برای داربست های فلزی است. 

داربست ها هیچ امنیتی برای کارکنان فراهم نمیکنند و براحتی منجر به اتفاقات گوناگون میشوند. اما در کلایمر تدابیر امنیتی خوبی برای حفظ جان کارکنان آن وجود دارد. کلایمر توسط موتورهای وینچی که با سیم بکسلی محکم به پایه های نگهدارنده متصل هستند، امنیت را برای کارکنان به وجود می آورند.

فواید اجاره کلایمر

کلایمر نسبت به داربست ویژگی های مثبت زیادی دارد، از جمله:

  • راحتی در نصب و استفاده
  • مقرون به صرفه بودن
  • حفظ سلامت جان کارکنان
  • نداشتن خطرهای جدی برای کارکنان و سایر افراد

امتیاز شما به این مقاله