خرید کلایمر ساختمانی

کلایمر یا بالابر نما به تجهیزاتی گفته می شود که جهت دسترسی راحت و آسان به نمای ساختمان های مرتفع، پل ها، سیلوها، مخازن نفت، سد ها و … به منظور تعمیر، نگهداری، رنگ کاری، سیمانکاری و… استفاده میشود. استفاده از این دستگاه بعنوان جایگزین داربست به مراتب از نظر هزینه، امنیت و کاهش حوادث بسیار قابل توجه است. شرکت های متعددی در زمینه خرید کلایمر ساختمانی فعالیت دارند و جهان کلایمر از جمله معتبرترین این شرکت ها است. جهان کلایمر توانسته با ارائه خدمات با کیفیت و قیمت مناسب رضایت مشتریان خود را داشته باشد و انتخابی مناسب برای خرید کلایمر، اجاره کلایمر و فروش کلایمر باشد.

خرید-کلایمر-ساختمانی

کلایمر یا بالابر نما در مدل ها و ظرفیت های متفاوت تولید میگردد که از مهمترین آنها میتوان به کلایمر های پرتابل برقی، کلایمر پرتابل مکانیکی، کلایمر مونوریل اشاره کرد. از مهمترین مزیت های کلایمرها میتوان به ایمنی بسیار بالای آنها، کاربری آسان، تسهیل برای دسترسی به ارتفاع، ظرفیت مناسب برای حمل نفر و بار همراه کاربر به ارتفاع، افزایش سرعت کار، جابجایی آسان و توجیح اقتصادی بسیار مناسب اشاره کرد.

ویژگی کلایمر جهان کلایمر

1. بهره گرفتن از متریال مناسب در ساخت باکس حمل

2.استفاده از الکترو گیربکس های مناسب و قوی در قدرت های مناسب

3.طراحی انواع کلایمر برای استفاده های مختلف

4.استفاده از سیم بکسل های مناسب با توان فیزیکی بالا

5.نصب مجهزترین تابلو برق جهت کاربر دستگاه

6.نصب جدیدترین پاراشوت جهت جلو گیری از سقوط و خلاص شدن باکس

7.در مواردی که برق موجود در محل پروژه سه فاز نباشد میتوانید از دستگاه های تک فاز این مجموعه استفاده نمایید

ایمنی کلایمر ساختمانی

  • بهرمندی از اسکلت مقاوم در برابر نیروهای بیرونی
  • استفاده از بهترین سیم بکسل های موجود با توان بالای مقاومتی با تحمل نیروهای کششی گسیختگی
  • استفاده از پاراشوت که نمونه آن در انواع آسانسورها استفاده میشود نقطه امن خرید کلایمر ساختمانی بوده و از سقوط های ناگهانی جلو گیری میکند
  • ترمز مگنتی الکترو موتور

امتیاز شما به این مقاله