فروش دستگاه کلایمر

کلایمر نوعی دستگاه بالابرنما می باشد که به جای داربست های فلزی در ساختمان ها پا به عرصه کاری در ارتفاع گذاشت و در مصارفی ار قبیل نماکاری، سیمانکاری، نماشویی ساختمان، تعمیر و نگهداری و … در پروژه های صنعتی و ساختمانی کاربرد دارد. این دستگاه جایگزینی مناسب برای داربست های فلزی است که قبلا در ساختمان ها از آن استفاده می شد. معمولا فروش دستگاه کلایمر در انواع مختلفی وجود دارد از قبیل کلایمرهای پرتابل برقی، کلایمر پرتابل مکانیکی، کلایمر مونوریل.

اجاره-کلایمر

کلایمر ها دارای استانداردهای بین المللی از جمله استاندارد EN 1808 و استاندارد CE اروپا هستند. سیستم کلایمر (آسانسور) وسیله ای برای دسترسی به ارتفاع است و برای بالا بردن و رعایت استاندارد ها طراحی شده است. به دلیل وابستگی این دستگاه با ایمنی کاربران، استاندارها و الزامات متعدد و دقیق در طراحی، ساخت و تولید این نوع دستگاه اعمال می شود. در کشورهای اروپایی و آسیایی، شرکت هایی که کلایمر یا آسانسور تولید می کنند، موظف هستند این استانداردها را دریافت کنند. و باید کلیه الزامات ایمنی شرح داده شده در این استاندارد و حداقل های تعریف شده در آنها را رعایت کنند.

طبق استانداردهای تعریف شده، کلایمر قابل حمل به دو دسته تقسیم می شوند: کلایمر قابل حمل برقی و کلایمر قابل حمل دستی. کلیه مسائل ایمنی و نحوه طراحی و ساخت این دستگاه ها نیز توضیح داده شده است. از هر دو مدل دستگاه امکان استفاده وجود دارد و نتیجه یکسانی در پی خواهد داشت با این تفاوت که زمان و سرعت کار هر نوع کلایمر با دیگری فرق می کند.

فروش دستگاه کلایمر

در فروش دستگاه کلایمر با بهترین قیمت لازم به ذکر است که از شرکت های معتبری که در این عرصه فعالیت دارند کمک بگیرید. از جمله شرکت جهان کلایمر با بررسی شرایط مشتریان و پروژه های آنان در زمینه فروش کلایمر و اجاره کلایمر با مشاوران زبده در حال خدمت رسانی به هم وطنان عزیز می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما به این مقاله