مزایای اجاره کلایمر

کلایمر نوعی بالابر ساختمان است که به عنوان جایگزینی خوب برای داربست، بکار گرفته میشود. اجاره کلایمر امروزه با شاهد بودن حوادثی که داربست ها مسبب آن بودند، انتخابی هوشمندانه است. اجاره کلایمر در مواردی از جمله نماکاری، سیمان کاری، نماشویی و … در ساختمان ها کاربرد دارد. مزایای اجاره کلایمر بسیار زیاد است که در این مطلب مختصرا به بیان آن میپردازیم.

اجاره کلایمر در کرمانشاه

اجاره کلایمر

از نظر امنیت که در کلایمر تمام جنبه های امنیتی پیش بینی و آزمایش امنیت در آنها انجام شده است. تا به امروز هیچ مشکل فنی بزرگی که قابل حل نباید در استفاده از کلایمرها گزارش نشده است. بنابراین اجاره کلایمر از نظر امنیتی کاملا بی خطر است. از تدابیر امنیتی میتوان به یک سیم یدکی (سیم بکسل) در کلایمر اشاره کرد که به منظور جلوگیری از تصادف تعبیه شده است. در صورت قطع سیم اول و راهنمای کلایمر، سیم یدکی دوم (سیم بکسل) مانع از سقوط سبد کاربر خواهد شد.

معمولا تجهیزات کلایمر در ارتفاع ساختمان ها دارای محفظه قابل تنظیم تا 2، 3، 4، 5 و 6 متر است. که با توجه به نوع و ارتفاع ساختمان قابل تنظیم است. سرعتی که کلایمرها در اختیار دارند هر دقیقه یک متر می باشد. شاید برای شما پیش آمده باشد که در خرید کلایمر یا اجاره کلایمر نیز شک داشته باشید و در هنگام استعلام هزینه، مبالغ مختلفی را دریافت کرده باشید این سوال در ذهن شما ایجاد می شود که دلیل تفاوت قیمت در اجاره کلایمر چیست؟

توصیه ما به شما این است که سیستم کلایمر را از شرکت های معتبری که بیشتر فعالیت آنها در زمینه تجهیزات ساختمانی است و همچنین در زمینه تولید و فروش کلایمر تخصص دارند تهیه کنید. لازم به ذکر است شرکت جهان کلایمر و همکاران ما از جمله برج کلایمر و کلایمر نوآوران میتوانند نیازهای شما را برآورده کنند.

امتیاز شما به این مقاله