مزایای استفاده از کلایمر

کلایمر نوعی بالابر ساختمان با طول متغیر و محفظه مخصوص کاربر است. این دستگاه در ساختمان ها و برج های مرتفع کاربردهای زیادی دارد. همچنین از کلایمر برای شستشو، تعمیر، حفظ و نگهداری نمای ساختمان ها استفاده میشود. مزایای استفاده از کلایمر نسبت به داربست بسیار زیاد است که برخی از آنها عبارتند از ایمنی بالا، صرفه جویی در هزینه و سرعت انجام پروژه اشاره کرد.

شرکت جهان کلایمر در طی چندین سال گذشته با ارائه بهترین خدمات خرید کلایمر، اجاره کلایمر و فروش کلایمر رضایت صد درصدی کارفرمایان را جلب کند.

اگر برای پروژه ساختمانی یا دیگر پروژه ها که در ارتفاع انجام میشوند، نیاز به خرید و یا اجاره کلایمر دارید، هم اکنون با ما تماس بگیرید.

اجاره کلایمر در مشهد

کاربرد کلایمر

برای استفاده از کلایمر و بهره مند شدن از مزایای استفاده از کلایمر، به دو روش میتوانید اقدام کنید.

1. خرید کلایمر: شما میتوانید دستگاه ها و تجهیزات کلایمر با توجه به نیازهای پروژه خود خریداری کنید. همچنین در این حالت میتوانید بعدها در پروژه های بعدی نیز از آنها استفاده کنید.

2. اجاره کلایمر: در این حالت شما درخواست اجاره کلایمر به شرکت های ارائه دهنده، میدهید و برای مدت زمان مشخص اجاره میکنید. در اینصورت وظیفه نصب و اجرای آن به عهده شرکت است.

امنیت

طراحی و تولید کلایمرها کاملا استاندارد و مهندسی انجام شده است. در طراحی آنها تمامی تدابیر حفظ ایمنی کاربر لحاظ شده است و تست امنیت هم انجام شده. به همین دلیل تاکنون هیچگونه گزارشی مبنی بر عدم وجود امنیت کلایمر ارائه نشده.

برای جلوگیری از بروز حادثه برای کاربر کلایمر یک سیم (سیم بکسل) یدکی محکم در آن تعبیه شده است. درصورتی‌ که سیم بکسل اول و هدایتگر دچار بریدگی و آسیب شود، این سیم یدک (سیم بکسل) دوم از افتادگی سبد جلوگیری خواهد کرد. به وسیله سیستم پاراشوت جلوگیری میکنید.

امتیاز شما به این مقاله