نیاز به کلایمر در ساختمان سازی

دستگاه بالابر ساختمان که در ايران تحت نام كلايمر شناخته میشود در واقع نوعی از تجهيزات دسترسی به فضای محیطی ساختمان‌ های بلندمرتبه، سدها، پل ها، سيلوها، مخازن نفت و … است. در این قبیل سازه‌ ها و نیز سازه ‌هایی که در کل امكان دسترسی به نمای آنها دشوار است از خرید کلایمر جایگزین داربست بمنظور تعمير و نگهداری، نظافت، نقاشی، نصب كامپوزيت پنل و بطوركلی در ساختمان سازی، بازسازی و نماسازی استفاده میشود. در ادامه نیاز به کلایمر در ساختمان سازی را در سه سطح بررسی میکنیم.

اجاره کلایمر در مازندران جهان کلایمر

امنیت کلایمر

ایمنی بیشترین اولویت را در صنعت ساخت و ساز دارد. بنابراین اجاره کلایمر، برای ایجاد یک محل کار مناسب برای کارگران که در هنگام ساخت یک ساختمان در ارتفاع کار میکنند، مهم است. یکی دیگر از مزیت های استفاده از کلایمر این است یک پلتفرم کاری صاف و متعادل را فراهم میکند و اجازه میدهد که چندین کارگر به طور همزمان در یک منطقه مرتفع سازه کار کنند. این ویژگی در ساخت سریع ساره های مختلف کمک میکند. تعادل کارگران برای کار با تجهیزات مختلف در ارتفاع به وسیله کلایمر آسان تر میشود. بنابراین احتمال حوادث خطرناک و جبران ناپذیر کاهش می یابد.

دسترسی آسان

ساخت و ساز ساختمان های مرتفع، کاری بسیار دشوار است. زیرا قسمت های زیادی از یک ساختمان وجود دارد که به خاطر موقعیت آنها کار برای کارگران دشوار میشود. کلایمر این مشکل عمده را حل میکند و کارگران میتوانند بدون هیچ مشکلی روی کار خود تمرکز کنند. آنها میتوانند به هر بخش از دیوار یا سقف یک ساختمان در طول کار خود دسترسی پیدا کنند.

موقعیت مناسب

یکی از مزیت های بزرگ کلایمر ها موقعیت قرارگیری است که برای کارگران فراهم میکند. اگر چه در بعضی سازه ها داربست نیز برای این منظور مورد استفاده قرار میگیرد، اما آنها با زاویه درست قرار داده نمیشوند. کلایمر کارگران را مستقیما در مقابل بخش هایی از دیوار یا سقف قرار میدهد که در آن نیاز به کار دارند.

امتیاز شما به این مقاله