کلایمر چیست؟

یکی از اصلی ترین چالش ‌ها در ساختمان‌ های بلند، سدها، پل‌ها، سیلوها، مخازن نفت و سایر بناهای مرتفع، دسترسی به فضای محیطی آنها است. ارتفاع زیاد باعث میشود تا در زمان انجام کارهای مختلفی از جمله تعمیر و نگهداری، نظافت، نقاشی، نماسازی و … دسترسی به بخش ‌های مختلف فضای بیرونی چنین بناهایی نیاز به دستگاه هایی به نام کلایمر داشته باشد. اما کلایمر چیست؟ کلایمر روش بسیار کم هزینه ‌تر و ایمن‌ تری نسبت به داربست فلزی است. از طرفی نیاز همه ساختمان‌های مرتفع محسوب میشود.

اجاره کلایمر در تهران جهان کلایمر

امروزه برج‌ ها و ساختمان ها ارتفاع بسیار زیادی دارند و این موضوع کار نگهداری از فضای محیطی آنها را بسیار دشوار میکند. سالیان سال است که انواع دستگاه‌ های کلایمر مکانیکی و برقی برای دسترسی به فضاهای محیطی ساختمان‌ های مرتفع مورد استفاده قرار می‌ گیرند. و از جمله لوازم ضروری برای هر برج، سد، سیلو، مخازن نفت و سایر بناهای بزرگ مرتفع هستند.

کاربردهای کلایمر

کلایمر کاربردهای بسیار مهمی در نگهداری از نمای ساختمان‌ها دارد. تمیز نگه داشتن نمای برج‌ ها و ساختمان‌ های بلند از جمله موضوعات چالش برانگیز است که با کمک کلایمر به یک کار ساده و کم هزینه تبدیل میشود. مهم‌ترین کاربردهای کلایمر شامل موارد زیر می‌شود:

  • دسترسی به نمای ساختمان‌ های مرتفع
  • تعمیر و نگهداری
  • نظافت
  • نقاشی
  • نصب کامپوزیت پنل
  • بازسای نمای سازه ‌های مرتفع

در این مقاله سعی کردیم به این سؤال که کلایمر چیست پاسخ دهیم و با کاربردهای آن آشنا شویم. همه ساختمان‌ های بلند برای نگهداری از نما، انجام تعمیرات و دسترسی به فضاهای محیطی نیاز به کلایمر دارند. همچنین در بسیاری از پروژه ‌ها کلایمر ها بهترین گزینه به جای داربست ‌های فلزی پر هزینه هستند. شما میتوانید خرید کلایمر یا اجاره کلایمر را از شرکت جهان کلایمر انجام دهید و در وقت و  هزینه های پروژه خود صرفه جویی کنید.